Nekrologi 2024

W dniu 10 czerwca 2024 r. zmarł

Czesław   BANAŚ

przeżył  79  lat

Msza św. pogrzebowa rozpocznie się 13 czerwca o godz. 1000  

Boże, Stwórco i Odkupicielu wszystkich wiernych, udziel swojemu słudze Czesławowi odpuszczenia wszystkich grzechów; niech przez nasze modlitwy dostąpi miłosierdzia, którego zawsze pragnął. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

W dniu 1 czerwca 2024 r. zmarł

Cezary   ZIARNIK

przeżył  65  lat

Msza św. pogrzebowa rozpocznie się 5 czerwca o godz. 1300  w parafii pw. Matki Bożej Szkaplerznej w Sosnowcu – Milowicach

Boże, Ty przebaczasz grzesznikom i dajesz wieczną radość Świętym, wyzwól z więzów śmierci Twojego sługę Cezarego i daj Mu udział w wiecznej radości z Twoimi wybranymi i spraw, aby w dniu zmartwychwstania mógł się wpatrywać w Twoje oblicze. Przez Chrystusa  Pana naszego. Amen.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

W dniu 18 kwietnia 2024 r. zmarł

Bogdan   OGÓREK

przeżyła  69  lat

Msza św. pogrzebowa rozpocznie się 20 kwietnia o godz. 1100

Wszechmogący Boże, wysłuchaj nasze modlitwy, które zanosimy z wiarą w Twojego Syna zmartwychwstałego i umocnij nasza nadzieję, że razem z Twoim sługą Bogdanem wszyscy kiedyś zmartwychwstaniemy. Przez Chrystusa  Pana naszego. Amen.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

W dniu 9 kwietnia 2024 r. zmarła

Daniela   PAŃCZYK

przeżyła  90  lat

Msza św. pogrzebowa rozpocznie się 17 kwietnia o godz. 1200

Boże, chwało wiernych i życie sprawiedliwych. Twój Syn nas odkupił przez swoją śmierć i zmartwychwstanie, zmiłuj się nad Twoją służebnicą  Danielą, która wyznawała wiarę w nasze zmartwychwstanie i daj jej udział w radości życia wiecznego. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

W dniu 12 marca 2024 r. zmarł

Jan   KARBOWNICZAK

przeżył  87  lat

Msza św. pogrzebowa rozpocznie się 14 marca o godz. 1300

Boże, Ty przebaczasz grzesznikom i dajesz wieczną radość Świętym, wyzwól z więzów śmierci Twojego sługę Jana i daj Mu udział w wiecznej radości z Twoimi wybranymi i spraw, aby w dniu zmartwychwstania mógł się wpatrywać w Twoje oblicze. Przez Chrystusa  Pana naszego. Amen.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

W dniu 10 marca 2024 r. zmarł

Mirosław   PACHOŁ

przeżył 75  lat

Msza św. pogrzebowa rozpocznie się 15 marca o godz. 1200  w kościele parafii Matki Bożej Bolesnej w Czeladzi – Piaskach

Wszechmogący Boże, wysłuchaj nasze modlitwy, które zanosimy z wiarą w Twojego Syna zmartwychwstałego i umocnij nasza nadzieję, że razem z Twoim sługą Mirosławem wszyscy kiedyś zmartwychwstaniemy. Przez Chrystusa  Pana naszego. Amen.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

W dniu 26 lutego 2024 r. zmarła

Elżbieta   SOBURA

przeżyła 69 lat

Msza św. pogrzebowa rozpocznie się 28 lutego o godz. 1400 .

Boże, chwało wiernych i życie sprawiedliwych. Twój Syn nas odkupił przez swoją śmierć i zmartwychwstanie, zmiłuj się nad Twoją służebnicą  Elżbietą, która wyznawała wiarę w nasze zmartwychwstanie i daj jej udział w radości życia wiecznego. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

W dniu 27 stycznia 2024 r. zmarł

Jerzy DUBANIEWICZ

przeżył 73 lata

Msza św. pogrzebowa rozpocznie się 2 lutego o godz. 1300 .

Boże, Stwórco i Odkupicielu wszystkich wiernych, udziel swojemu słudze Jerzemu odpuszczenia wszystkich grzechów; niech przez nasze modlitwy dostąpi miłosierdzia, którego zawsze pragnął. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…