Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Drodzy Parafianie,
W blasku światła rozświetlającego mroki krótkich, adwentowych dni oczekiwania, dostrzegamy Życie złożone w ubogiej stajence. Uwielbiając Osobę Nowonarodzonego Jezusa Chrystusa, który jako Słowo Wcielone wśród nas zamieszkało, niech będzie dla Was źródłem mocy i siły do trwania w tej wspólnocie, jaką jest Kościół, a zarazem nasz dom.
Czas Świąt Bożego Narodzenia to czas również najpiękniejszych spotkań w domu rodzinnym: w atmosferze radości, w poczuciu bezpieczeństwa, ciepła ogniska domowego.

Dzieląc się zatem z Wami wszystkimi radością błogosławionego czasu Narodzenia Jezusa, pragniemy na najpiękniejsze Święta Roku, życzyć: pokoju, który jest źródłem radości i wesela; miłości, która wszystko zwycięża i światła, które nigdy nie gaśnie. Niech bogactwo łask i opieka Matki Małego Jezusa jako Dar Betlejemskiej Nocy zawsze Wam towarzyszy.

Niech każdy dzień Nowego Roku Pańskiego 2023 opromienia obecność Jezusa, który przychodzi do nas jak z wysoka Wschodzące Słońce. Jego blask niech wskazuje najlepsze drogi i rozjaśnia wszelkie ciemności nadając zbawczy sens także wszystkiemu, co trudne.
Z modlitewną pamięcią przy Bożym żłóbku – Wasi Duszpasterze